biała magia opinie,  Czarne Wesele opinie,  Oczyszczanie aury opinie,  Opinie o rytualistach,  Rytuał egipski opinie,  rytuał finansowy opinie

Silne uroki miłosne

W tym tekście chcę wymienić kilka najmocniejszych moim zdaniem rodzajów magii miłosnej.

Rozpocznę od tego, że magię dzieli się na czarną i białą. Czym się one różnią? Podstawową różnicą jest to, że biała magia stosowana jest tylko i wyłącznie w pozytywnych celach. Pozytywnych oznacza, że osoba zamawiająca albo rzucająca urok miłosny musi mieć pozytywne intencje. Jeśli dziewczyna decyduje się na zamówienie uroku miłosnego musi mieć pewność, że naprawdę chce zdobyć danego mężczyznę. Czarna magia ma szerszy zakres zastosowań. Przykładem rytuału czarnej magii jest na przykład klątwa miłosna, która ma sprawić, że wybrana osoba nie zazna już szczęścia w miłości.

Skoro omówiłam podstawowe różnice pomiędzy białą i czarną magią,to wymienię kilka rodzajów magii miłosnej.

1. Rytuał egipski

Są to rytuały, które mają swe korzenie jeszcze w starożytnym Egipcie, kiedy to magia była bardzo popularna i przeżywała swój rozkwit. Podczas odprawiania rytuałów egipskich, rytualista używa rekwizytów przypominających te, które były używane w Starożytnym Egipcie. Według wielu opinii to właśnie rytuały egipskie mają największą skuteczność.

2. Spętania miłosne

Jest to kolejny rodzaj magii miłosnej, który omówię. Spętania miłosne również uchodzą za bardzo skuteczne i używane są w podobnych przypadkach, co rytuały egipskie. Podczas odprawiania spętan miłosnych, rytualista ma szerszy wybór rekwizytów, które wybierze.

3. Rytuały wiccańskie

Wicca jest niszową religią. Rytuały wiccanskie nawiązują do tej religii. Doświadczenia rytualiści uważają, że własciwie odprawione rytuały wiccańskie mają bardzo duża moc.

Są to podstawowe i najczęściej używane rodzaje magii miłosnej. Oprócz wyżej wymenionych rytuałów popularne są także rytuały voodoo, rytuały słowiańskie, oraz inne rytuały, takie jak na przykład rytuały powodzenia u płci przeciwnej, rytuały przyciągające miłość, rytuały separacyjne.

Please rate this

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *