biała magia opinie,  Czarne Wesele opinie,  Oczyszczanie aury opinie,  Opinie o rytualistach,  Rytuał egipski opinie,  rytuał finansowy opinie,  Uroki miłosne opinie

Mysticum opinie

Na stronie mysticum.pl, znajduje się oferta rytuałów miłosnych i nie tylko. Oto ceny uroków miłosnych:

-Rytuał miłosna na konkretną osobę 500 zł

-Spętanie miłosne 700 zł

-Rytuał Wiccański 1000 zł

-Rytuał egipski 1000 zł

-Rytuał przyciągnięcia powodzenia u płci przeciwnej 500 zł

Ponadto na stronie znajduje się oferta innych rytuałów takich jak:

-Rytuał na uzdrowienie relacji 500 zł

-Zdjęcie klątwy/uroku – 500 zł

-tarcza ochronna 500 zł

-Rytuał oczyszczenia aury 500 zł

-Rytuał przyciągnięcia pieniędzy 500 zł

-Rytuał w wybranej intencji 500 zł

Bardzo proszę o podzielenie się efektami rytuałów ze strony mysticum.pl

Please rate this

39 komentarzy

 • arleta

  Witam. Skorzystałam 5 miesięcy temu z rytuału egipskiego z mysticum i mogę polecić. Sytuacja miłosna w której znalazłam się była dosyć ciężka. Mężczyzna zostawił mnie po ponad roku bycia razem. Nie wiedziałam, co mam zrobić, zeby go odzyskać. Zaczęłam szukać różnych sposobów na to, żeby on do mnie wrócił. Uznałam, że spróbuję magii miłosnej i zamówiłam rytuał egipski, o którym wyczytałam, że jest skuteczny. Rytuał zadziałał po 8 tygodniach od zamówienia, kiedy to mężczyzna zupełnie niespodziewanie odezwał się do mnie, z prośbą o spotkanie. Zgodziłam się, a on na tym spotkaniu zaczął przepraszac mnie i prosić o to, abym dała mu kolejną szansę. Jesteśmy ponownie parą i jestem zadowolona z tego w jaki sposób toczy się nasz związek. Pozdrawiam.

 • nytka

  Rytuał wiccański przyniosł efekty jakich oczekiwałam. Powodem dla którego zamówiłam rytuał było to, że chciałam zdobyć mężczyznę, którego znałam przez ponad dwa lata, ale który nie zwracał na mnie większej uwagi. Pomyślałam że zamówienie rytuału miłosnego jest moją szansą na to, żeby on ze mną był. Przeczytałam kilkanaście artykułów i zdecydowałam, że spróbuję własnie rytuału wiccańskiego. Efekty przychodziły krok po kroku. Po 4 tygodniach on zaczął zwracać na mnie większą uwagę i więcej ze mną rozmawiać. Po kolejnym miesiącu zaprosił mnie na pierwszą randkę. Po kilku randkach postanowilismy że zostaniemy parą. Jesteśmy ze sobą od 3 miesięcy i smiało stwierdzam, że naprawdę do siebie pasujemy i mysle że nasz związek ma powazną przyszłość.

 • Truskawka

  Polecam mysticum.pl Zamówiłam tam spętanie miłosne 3 miesiące temu. Już po dwóch tygodniach zaczęły pojawiać się pierwsze efekty, mężczyzna odnowił ze mną kontakt. Potem zaczęliśmy się ze sobą spotykać. Po kilku spotkaniach, on zaproponował, abyśmy spróbowali być ze soba ponownie. Rzecz jasna, zgodziłam się.Jesteśmy ze sobą ponownie od miesiąca i póki co jest nam ze sobą świetnie, nie kłócimy się w ogóle. Mam nadzieję, że ten stan będzie trwał jak najdłużej.

 • Eiala

  Spętanie miłosne przyniosło fantastyczne rezultaty. Zostawił mnie facet z którym byłam przez 4 lata. Byłam pewna, że on niedługo oświadczy mi się, tymczasem stało się coś zupełnie odwrotnego. On zaczął mnie zbywać, przestaliśmy się rozumieć i po 3 miesiącach takiego stanu rzeczy, on postanowił ze mną zerwać. Byłam w bardzo złym stanie po jego odejściu i uznałam, że musze zrobić wszystko co w mojej mocy, żeby go odzyskać. Dlatego skorzystałam z magii miłosnej. Po spętaniu miłosnym efekty nastąpiły w ciągu 12 tygodni od zamówienia, kiedy to on zaproponował mi spotkanie, podczas którego poprosił o powrót i przyznał, ze bardzo tesknił beze mnie. Mam nadzieję, że tym razem nasz związek będzie trwalszy.

 • Vaila

  Polecam rytuał oczyszczenia aury. Powodem skorzystania było to, że od kilku miesięcy nie czułam się zbyt dobrze. Nic mi się nie chciało, byłam ospała. Przestały cieszyć mnie codzienne czynności. Zaczęłam szukać przyczyn takiego stanu rzeczy. Ze zdrowiem było wszystko w porządku i dlatego uznałam, że spróbuję rytuału ocyszczającego, o którym wyczytałam, że potrafi pomóc w takich sytuacjach. W ciągu 11 tygodni od skorzystania poczułam się zdecydowanie lepiej. W tej chwili mija pół roku od zakończenia rytuałów, a ja znowu czuję że zyje. Wstaję rano bardziej rześka, chce mi się coś robić. Polecam ten rytuał dla każdej osoby, która chce wstać na nogi.

 • Aldona

  Serdecznie polecam rytuał egipski. Dzieki temu zaklęciu mężczyzna wrócił do mnie po 11 tygodniach od zamówienia. Pozdrawiam

 • Ula

  Opiszę efekty spętania miłosnego z mysticum. Zamówiłam to zaklęcie, ponieważ zostałam opuszczona przez mężczyzne, z którym byłam przez 1,5 roku. Kiedy mnie zostawił wpadłam w poważny dołek. Zainteresowałam się tematyką magii miłosnej, ponieważ chciałam zrobić wszystko, żeby go odzyskać. Uznałam, że skorzystam z mysticum.pl ponieważ ta strona ma najwięcej pozytywnych opinii. Po odprawieniu spętań miłosnych, zaczęłam spokojnie czkeać na efekty. Przez kilka tygodni nic się nie działo, zaczęłam tracic nadzieje. Jednakże w 7 tygodniu moja relacja z facetem zaczęła się poprawiac, zaczął odzywać się do mnie. Potem zaczęliśmy się ponownie spotykać, aż wreszcie doszło do powrotu. Jeteśmy ponownie od 2 tygodni i mam nadzieję, że efekty rytuałów będą trwałe.

 • tyrka

  Skorzytałam ze spętania miłosnego gdyż nie potrafiłam sobie poradzić z odejściem Szymona z którym byłam przez 3 lata. Kiedy mnie zostawił nie dowierzałam. Myślałam, że nedługo do mnie wróci, ale mijały kolejne tygodnie bez jego odzewu. Wtedy doszłam do wniosku, że muszą spróbować o niego twardo powalczyć i zdecydowałam się na zamówienie rytuału z mysticum. Był to świetny krok, po 6 tygodniach on sam poprosił mnie o powrót. Naprawdę polecam.

 • ira

  Jalka, jak wygląda sytuacja u Ciebie? Widzisz już jakieś pozytwyne zmiany? Zastanawiam sie nad rytuałem egipskim, albo spętaniem miłosnym z mysticum.

 • Jalka

  Póki co, nie ma większych zmian. Jest troszkę lepiej, odnowiliśmy kontakt, ale na razie komunikujemy się głównie przez facebooka.

 • Alita

  Spętanie miłosne zadziałało. Zamówiłem rytuał, ponieważ chciałam zdobyć mężczyznę, którego doskonale znałam od kilku lat i z którym utrzymywałam relacje przyjacielskie. On jednak nie chciał wchodzić w stały związek. Nie wiedziałam co mam zrobić, żeby on zdecydował się być ze mną. Spróbowałam spętania miłosnego, nie licząc na zbyt wiele. Przeczytałam, że rytualista z mysticum jest skuteczny, miał sporo dobrych opinii i zdecydowałam się na zamówienie. Rytuał rzeczywiście zadziałał. Działanie było stopniowe. Na początku męzczyzna zaczął zwracac na mnie większą uwagę. Zaczęliśmy częściej ze sobą wychodzić i powazniej rozmawiać. Po 12 tygodniach od zakończenia spętań miłosnych, on zaproponował, abyśmy zostali parą. Zgodziłam się i od ponad miesiąca jesteśmy razem. Póki co układa się między nami świetnie i mocno licze na to, że tak już pozostanie.

 • Agusia

  Również potwierdzam działanie spętania miłosnego z mysticum.pl. Nigdy nie wierzyłam w magię i myślałam, że to zaklęcie nie przyniesie większych efektów. Ale spróbowałam dla własnego spokoju, aby mieć pewność, że zrobiłam wszystko, żeby odzyskac ukochanego mężczyznę. Przez 5 tygodni nic się nie działo. Po tym okresie, mężczyzna zaczął się do mnie odzywać. Bardzo się ueciszyłam z tego powodu, wręcz nie dowierzałam. Po kilku spotkaniach, on powiedział, że bardzo chciałby ponownie być ze mną. Zgodziłam się i znowu jesteśmy razem od ponad dwóch miesięcy. Układa się nam dobrze, jestem pełna optymizmu.

 • Jalka

  Witam ponownie. Spętanie przyniosło wymarzony efekt. Mężczyzna do mnie wrócił tydzień temu. Mam nadzieję, że rezultaty będą trwałe. Pozdrawiam.

 • Doska

  Spętanie miłosne z mysticum.pl przyniosło pożądane rezultaty. Zamówiłam ponieważ chciałam odzyskać mężczyznę, który mnie zostawił, ponieważ stwierdził, że potrzebuje spokoju, a ja mu tego spokoju nie gwarantuję. Powiedział, że zbyt czesto strzelam fochy i prowokuje kłótnie. Byłam w dużym dołku bez niego. Uznałam, że muszą za wszelką cenę spróbować go odzyskac, i dlatego zdecydowałam się na zamówienie spętania miłosnego z mysticum.pl. Po kilku tygodniach było znacznie lepiej, mężczyzna odnowił ze mną kontakt, wyjaśniliśmy sobie nieporozumienia. Po kolejnych kilku tygodniach, doszliśmy do wniosku, aby spróbowac ponownie być razem. Teraz znowu jesteśmy para i jestem bardzo szczęliwa.

 • Wiktoria

  W mojej sytuacji miłosnej zadziałało połączenie dwóch rytuałów ze strony mysticum.pl – rytuału separacyjnego z rytuałem egipskim. Sytuacja miłosna w której znalazłam się była nie do pozazdroszczenia. Zostawił mnie facet z którym byłam przez dwa lata i odszedł do innej kobiety, którą poznał w pracy. Po tym jak mnie zostawił, nie potrafiłam pozbierać się. Były noce, kiedy w zasadzie nie spałam, lecz płakałam, nie wiedziałam co zrobić, żeby dojść do siebie. Zamówienie rytuałów potraktowałam jako ostatnią deskę ratunku. Chciałam mieć pewność, że zrobiłam wszystko co w mojej mocy, żeby go odzyskać, gdyż nie umiałam wyobrazić sobie bez niego życia. Jak się okazało, rytuały zadziałały. Po 2 miesiącach od zamówienia, on z nią zerwał i odnowił kontakt ze mną. Zaczęlismy ponownie spotyka się. Trwało to miesiąc, po tym czasie on poprosił mnie abym do niego wróciła i dała mu jeszcze jedną szansę. Zgodziłam się na to i mam ogromną nadzieję, że tym razem nasz związek okaże się trwały.

 • weka

  Ja także potwierdzam działanie spętana miłosnego. Skorzystałam z mysticum kierując się opiniami na innych stronach i forach internetowych. Na pełne rezultaty czekałam 9 tygodni. Mężczyzna samemu zaproponował mi spotkania, podczas którego poprosił mnie o powrót. Jesteśmy znowu parą od 4 tygodni i naprawdę jestem ogromnie szczęsliwa.

 • hania

  Od siebie mogę gorąco polecić rytuał egipski. Powodem zamówienia było to, że chciałam zdobyć faceta którego znałam od wielu lat. Nie wiedziałam co mam zrobić, w jaki sposób zaproponowac mu to, żebyśmy zostali parą. Czułam w głębi duszy, że jesteśmy dla siebie stworzeni, ale nie wiedziałam co uczynić, aby go do tego przekonać. Od zawsze interesowałam się ezoteryką, ale swoją wiedzę na ten temat okresliłabym jako podstawową. Ale wiedziałam, czym jest magia miłosna i po przemysleniu tematu postanowiłam, że spróbuję rytuału egipskiego, aby zdobyć wymarzonego mężczyznę. Był to dobry wybór, ponieważ już po 2 miesiącach zostaliśmy parą. Już 2 tygodnie po zakończeniu rytuałów znacznie zbliżyliśmy się do siebie. Zaczęliśmy częściej spotykać się, czas mijał nam w taki sposób, że nawet tego nie zauwazaliśmy. Po kilku tygodniach spotkań postanowiliśmy spróbować być razem. Obecnie jestesmy ze sobą już prawie pół roku i doskonale rozumiemy się. Widac jak na dłoni, że pasujemy do siebie.

 • erhd

  Czy warto zamawiac połączenie rytuału miłosnego z separacyjnym? Moja sytuacja miłosna jest cięzka. Mężczyzna zostawił mnie dla koleżanki z pracy i szukam sposobow na to, żeby go odzyskać.

 • ewelet

  Spętanie z miłosne przyniosło efekt. Wcześniej rozczarowałam się zamawiając dwa rytuały z olx. Po zamówieniu z mysticum dostałam zdjęcia na potwierdzenie wykonania zaklęcia. Jestem zadowolona z efektów. Liczę na to, że będę z mężczyzną mojego życia już do konca.

 • ziwa

  Spętanie miłosne przyniosło świetne rezultaty. Zamówiłam je kierując się opiniami na tej stronie. Na poczatku byłam trochę zawiedziona, ponieważ nie wydarzyło się nic godnego uwagi. Z mężczyzną miałam nadal tylko sporadyczny kontakt, czasami wymienialiśmy ze soba wiadomości i nic ponadto. Zaczęłam być nastawiona sceptycznie po czym sytuacja zaczęła odmnieniać się na lepsze. On zaczął proponować mi spotkania na mieście, bardziej na stopie kolezeńskiej. Po kilku tygodniach takich spotkan ponownie zostaliśmy parą. Jestesmy znowu razem od ponad miesiąca i mocno licze na to, że nasz związek będzie trwały.

 • metonka

  Zamówiłam spetanie miłosne z mysticum, ponieważ miało najwięcej pozytywnych opinii. I osobiście mogę potwierdzić te opinie. Przez kilka tygodni po zamówieniu nie działo się nic, myślałam już, że wyrzuciłam pieniądze w błoto. Aczkolwiek po tym okresie nastąpił niespodziewany obrót sytuacji. Mężczyzna zaczął ponownie się do mnie odzywac, akcja działa się barzo szybko i w ciągu dwóch tygdoni od jego odzewu ponownie zostaliśmy para. Jesteśmy ponownie razem od 1,5 miesiąca i mam nadzieję, że już tak pozostanie.

 • Neple

  Ja także zamówiłam rytuał egipski i również jestem zadowolona z efektów. Opisze w kilku zdaniach swoją sytuację. A więc byłam z mężczyzna przez 3 lata. Miłych chwil w naszym związku było zdecydowanie więcej niż niemiłych. Myslałam, że będziemy ze sobą do końca życia, niestety on dosyć niespodziewanie zerwał ze mną. Trudno było mi dojść do siebie po jego odejściu. Próbowałam spotkań ze znajomymi, zajęłam się pracą, ale niewiele to pomagało. Brakowało mi jego towarzystwa, rozmów, wspólnego śmiechu. Po rytuale egipskim sytuacja stopniowo zaczynała poprawiać się. Po kilku tygodniach zaczęliśmy mieć ze soba normalny kontakt, spotykaliśmy się znowu, ale bardziej po koleżeńsku. Po kilku kolejnych tygodniach, on sam zaproponował, żebyśmy znowu zostali parą i przysiągł mi, że tym razem mnie nie zostawi. Uwierzyłam mu i jesteśmy znowu ze sobą ponad dwa miesiące.

 • Bodna

  Witam. Moje położenie po rozejściu się z mężczyzną na którym mi zalezało było fatalne. Nie potrafiłam pozbierać się do kupy. Po 3 tygodniach takiej męki, zaczęłam szukac dróg, aby go odzyskać. W taki sposób trafiłam na stronę mysticum.pl i skorzystałam z rytuału egipskiego. Rytuał przyniósł pożądany efekt. Poczatkowo nie działo się nic szczególnego, ale w 4 tygodniu odnowiliśmy kontakt. Pisaliśmy do siebie coraz częściej, oraz zaczęliśmy się spotykać. Po 3 miesiącach od zakończenia rytuałów, ponownie zostaliśmy parą. Dziekuję za odprawienie skutecznego rytuału.

 • Encii

  Na początku sierpnia skorzystałam z rytuału egipskiego. W tej chwili moja relacja z mężczyzną, którego chcę odzyskać układa się dużo lepiej niż wcześniej, ale wciąż nie jesteśmy parą. Mam nadzieję że niedługo znowu będziemy razem.

 • hetla

  Rytuał egipski zadziałał. Opowiem w kilku zdaniach jak wyglądała moja sytuacja. Poznałam sie z facetem w pracy. Dość szybko spodobaliśmy się sobie. Myslałam, że wszystko dąży do tego, żebyśmy zostali parą. Niestety po około poł roku znajomości, on oddalił się ode mnie. Nie wiedziałam czym jest to spowodowane. Ja już byłam w niego dość mocno wkręcona i zalezało mi na tym, żebyśmy byli razem. Uznałam, że spróbuję każdego sposobu na to, żeby on ze mna był i dlatego zamówiłam rytuał egipski z mysticum. Przez pierwszy miesiąc nie działo się nic szczególnego, jego stosunek wobec mnie nadal był raczej chłodny. Po około miesiącu nastąpiło przełamanie. On zaczął traktować mnie całkowicie inaczej- jak kobietę wobec której ma realne plany. Zaczęło między nami bardzo mocno pozytywnie iskrzyć i zostaliśmy parą. Jesteśmy ze soba od 3 miesięcy i jestem przekonana, że nasz związek ma przyszłość. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *