biała magia opinie,  Czarne Wesele opinie,  Oczyszczanie aury opinie,  Opinie o rytualistach,  Rytuał egipski opinie,  rytuał finansowy opinie,  rytuał miłosny,  rytuał miłosny opinie,  rytuał wiccański opinie,  Rytuały miłosne opinie,  spętania miłosne opinie,  Urok miłosny opinie,  Uroki miłosne opinie

Magia-anielska.pl opinie

Na stronie magia-anielska.pl znajduje się oferta rytuałów miłosnych i nie tylko. Oto ceny rytuałów miłosnych:

7 dniowy rytuał miłosny archanielski 600 zł

7 dniowy rytuał archanielski by przyciągnąć miłość 600 zł

10 dniowy rytuał miłosny 800 zł

5 dniowy urok miłosny 500 zł

Ponadto na stronie umieszczona jest oferta innych rytuałów takich jak:

Rytuał bogactwa 400 zł

7 dniowy rytuał zdejmujący urok/klątwę 300 zł

4 dniowy rytuał ochronny 300 zł.

7 dniowe oczyszczenie aury 500 zł

Jeśli ktoś korzystał z oferty magia-anielska.pl, proszę o zostawienie komentarza.

Please rate this

14 komentarzy

 • araszka

  Ja polecam rytuał miłosny 10 dniowy. Zamówiłam, ponieważ chciałam odzyskać mężczyznę, który odszedł ode mnie z dosyć błachego powodu- jego rodzice byli przeciwni naszemu związkowi. Do pewnego momentu, on potrafił się im przeciwstawić, ale kiedy mieliśmy trochę gorszy czas w naszym zwiazku, on podjął decyzję, żeby ode mnie odejść. Nie muszę dodawać, że bardzo mnie to zabolało. Skorzystałam z rytuału miłosnego, żeby mieć pewność, że zrobiłam wszystko co w mojej mocy, aby go odzyskać. Rytuał przyniósł rezultaty- mężczyzna wrócił do mnie 9 tygodni po zamówieniu rytuału. Mężczyzna sam poprosił mnie o spotkanie, podczas którego, zaproponował mi abym dała mu jeszcze jedną szansę. Zgodziłam się i jesteśmy ponownie ze sobą od dwóch miesięcy. Póki co, dogadujemy się ze soba bardzo dobrze i żywię nadzieję, że tak pozostanie. jestem optymistką co do przyszłości naszego związku.

 • Beata

  Rytuał miłosny pomógł mi odzyskać mężczyznę, który zrezygnował ze związku ze mną z powodu zbyt wielkiej różnicy charakterów- jak on to okreslił. Moje zdanie było zupełnie inne, według mnie dobrze do siebie pasowaliśmy i jego decyzja o tym, że mnie zostawia bardzo mnie zdziwiła. Trudno było mi bez niego żyć, dlatego zdecydowałam się skorzystać z magii miłosnej. Nie spodziewałam się oszłamiających efektów, dlatego byłam pozytywnie zaskoczona, kiedy to on po 2 miesiącach od zakończenia rytuałów uznał, że chce do mnie wrócić. Znowu jesteśmy parą i jestem z tego powodu naprawdę szczęśliwa.

 • Glandy

  Skorzystałam z rytuału Archanielskiego, gdyż zostawił mnie mężczyzna z którym planowałam wspólną przyszłość. Myślałam, że będziemy razem na zawsze, niestety on miał inne plany. Kiedy mnie zostawiał, powiedział że nie widzi ze mną wspólnej przyszłości i poszukuje innego typu dziewczyny. Nie potrafiłam poradzić sobie z jego słowami. Postanowiłam, że spróbuję skorzystać z magii miłosnej. W taki sposób trafiłam na magia-anielska.pl i zdecydowałam, że zamówię Rytuał Archanielski. Trzymałam kciuki, żeby rytuał przyniósł rezultaty. I tak się stało. Po 11 tygodniach od zamówienia, mężczyzna niespodziewanie odezwał się do mnie i poprosił, abym dała mu jeszcze jedną szansę. Tak zrobiłam i od 3 tygodni jesteśmy ponownie razem.

 • Mariola

  Witam, polecam rytuał archanielski dzięki któremu odzyskałam faceta. Odszedł ode mnie, ponieważ nasz związek mu się znudził. Po tym jak mnie zostawił, zaczął wychodzić z kolegami na dyskoteki i praktycznie zerwał ze mną kontakt. Jedynie czasami, raz na dwa tygodnie odpisał mi na wiadomość. Bardzo za nim tęskniłam, trudno było mi pozbierać się bez niego. Nadal chodziłam do pracy i czasem spotykałam się ze znajomymi, ale było mi cięzko bez jego obecności. Wpadłam na pomysła zamówienia rytuału miłosnego. Strona magia-anielska.pl spodobała mi się i zdecydowałam się zamówić rytuał białej magii. Sytuacja poprawiała się stopniowo, mężczyzna na poczatku zaczął po prostu częsciej odpisywac na moje wiadomości. Potem znowu zaczęliśmy spotykać się, aż w końcu on do mnie wrócił. Jesteśmy znowu parą od ponad dwóch miesięcy i jak na razie jeszcze nie pokłociliśmy się. Układa nam się bardzo dobrze i mam wielką nadzieję, że tak pozostanie.

 • jomkila

  Rytuał 10 dniowy zadziałał w mojej sytuacji, którą określiłabym jako dosyć trudną. Skorzystałam ponieważ zostawił mnie mężczyzna z którym byłam ponad dwa lata. Nasz związek przeżywał różne okresy, ale zazwyczaj potrafiliśmy się dogadywac i umieliśmy pogodzić się po kłótniach. Niestety po 2 latach, on niespodziewanie postanowił mnie zostawić, nie podając wyraźnej przyczyny. Kiedy on odszedł byłam na skraju załamania nerwowego. Nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić. Przemyslałam to wszystko i doszłam do wniosku, że zrobie wszystko aby go odzyskać. Zaczęłam czytać o magii miłosnej i w końcu postanowiłam zamówić rytuał. Nie liczyłam na cuda, ale miałam trochę nadziei, ze rytuał da efekty. Zaskoczyłam się pozytywnie. Po miesiącu od zakończenia rytuałów, on odnowił ze mną kontakt i zaczęliśmy znowu spotykać się. Po kilku tygodniach luźniejszych spotkań, ponownie zostaliśmy parą. Polecam ten rytuał każdemu kto ma problem miłosny.

 • Remka

  Skorzystałam z rytuału miłosnego 10 dniowego. Przed zamówieniem przewertowałam wiele stron z artykułami o rytuałach miłosnych i z opiniami o rytualistach. Uznałam, że zamówie z magii anielskiej, ponieważ strona wydawała się wzbudzać zaufania. Na szczęscie nie pomyliłam się. Po ponad 2 miesiącach od zakończenia rytuałów, mężczyzna postanowił do mnie wrócić. Oczywiscie, zgodziłam się, ale dałam mu pewne warunki – przede wszystkim kazałam mu przestać słuchac rodziców, którzy bardzo czesto wcinali się w nasze sprawy i którzy w pewnym stopniu doprowadzili do tego, że nasz związek rozpadł się. W tej chwili jest pod tym względem zdecydowanie lepiej, on potrafił trochę odciąć się od rodziców i przestał im pozwalać na mieszanie się w nasze sprawy.

 • Ewa

  Po skorzystaniu z rytuału archanielskiego odzyskałam mężczyznę moich marzeń. Rezultaty rytuału pokazywały się powoli. Na początku mężczyzna odnowił ze mną kontakt. Pisaliśmy ze soba przez 4 tygodnie, po czym zaczęliśmy się ponownie ze sobą spotykać. Spotykaliśmy sie na luzie przez kolejnych kilka tygodni, aż w końcu wspólnie ustaliliśmy ze spróbujemy być ze sobą ponownie. Mineły już dwa miesiące odkąd znowu jesteśmy razem i przez ten okres, ani razu nie pokłociliśmy się ze sobą. Jest nam ze soba cudownie. Pozdrawiam i innym również życzę powodzenia w miłości.

 • Paulina

  Rytuał Archanielski zadziałał. Na samym wstepie zaznaczę, że chciałam rytuału białej magii i dlatego zamówiłam ten rytuał. Mocno obawiałam się skutków ubocznych związanych z innymi rytuałami i dlatego moim podstawowym wymogeim było bezpieczeństwo uroku. Rytuał zadziałał po prawie 3 miesiącach od zamówienia. Meżczyzna, którego chciałam odzyskać, zaproponował mi spotkanie, podczas którego poprosił mnie, żebym do niego wróciła. Było to dla mnie niesamowicie pozytywne zaskoczenie. Jesteśmy ze sobą ponownie od ponad 3 miesięcy i wygląda na to, że tym razem nasz związek będzie trwały. Bardzo dziękuję za odprawienie skutecznego rytuału.

 • mieczyk

  Polecam oczyszczenie aury. Zamówiłam ten rytuał, ponieważ przez kilka miesięcy byłam obolała i osłabiona. Było mi cięzko wstać z łóżka, porzuciłam swoje hobby, zaczęłam więcej jeść. W końcu postanowiłam wziąć się w garść. Oprócz własnej silnej woli chciałam dodać coś jeszcze i dlatego zamówiłam oczyszczenie aury. Zaklęcie przyniosło rezultaty, w ciągu 10 tygodni od zamówienia zaczęłam być inną osobą. Znowu mam chęci do zycia, zaczęłam trzymać dietę i schudłam kilka kilogramów. Znowu wstaję szczęśliwa i zadowolona z życia.

 • Relka

  Rytuał Archanielski przyniósł pożądane efekty. Zamówiłam ten rytuał, ponieważ mężczyzna, którego kocham ponad życie zdradził mnie z moją przyjaciółką. Po tej sytuacji kompletnie nie potrafiłam dojść do siebie. Cięzko bylo mi rano wstać z łóżka. Po 3 tygodniach bez niego, postanowiłam, że za wszelką cenę spróbuję go odzyskać. Dlatego podjęłam decyzję o zamówieniu rytuału archanielskiego. Przez pierwszy miesiąc od wykonania zaklęć nie działo się nic. Potem na szczęscie sytuacja zaczęła zmieniać się na lepsze. On zaczął znowu odzywać się do mnie. Poczatkowo tylko przez facebooka, ale po kolejnych kilku tygodniach zaczęliśmy ponownie spotykać się ze sobą. Po kilku spotkaniach, on przeprosił mnie za zdradę i szczerze poprosił, abym dała mu kolejną szansę. Uznałam, że tak zrobię i znowu jesteśmy razem.

 • Wunka

  Witam wszystkich. Ja też skorzystałam ze strony magia-anielska.pl i rytuał miłosny przyniósł rezultaty, których oczekiwałam. Powodem zamówienie rytuału było to, że zostawił mnie męzczyzna z którym byłam przez 3 lata. Na zakończenie naszego związku stwierdził, że całkowicie wypalił sie i chce spróbowac nowego życia. Jego słowa były dla mnie wielkim ciosem, po którym cięzko było mi się pozbierać. Nie umiałam się odnaleźć bez jego obecności. Mijały kolejne dni bez kontaktu z nim, a ja coraz bardziej usychałam. Zaczęłam przeglądac internet, poszukując sposobów na to, żeby go odzyskac. Strona magia-anielska.pl spodobała mi się i dlatego zamówiłam stamtąd rytuał miłosny. Rytuał przyniósł efekty dość szybko, ponieważ już po 3 tygodniach odnowiliśmy ze soba kontakt i zaczęliśmy ponownie spotykać się. Po ponad miesiącu trochę luźniejszych spotkań, ponownie zostaliśmy parą. Jak na razie układa się nam bardzo dobrze, obecny stan mogę porównać do początku naszego związku, kiedy to rozumieliśmy się bez słów. Mam wielką nadzieję, że tak pozostanie i że tym razem już nic nas nie rozdzieli.

 • Duśka

  Jestem bardzo zadowolona z efektów Rytuału Archanielskiego. Dzieki temu zaklęciu zdobyłam uczucie mężczyzny o którego starałam się przez ponad rok czasu. Na rezultaty czekałam prawie 3 miesiące, po tym okresie, on powiedział, że nie wyobraża sobie beze mnie życia. Jesteśmy razem od ponad 6 tygodni i wszystko między nami układa się naprawdę świetnie. Pozdrawiam.

 • gouda

  Polecam rytuał miłosny 10 dniowy, ponieważ dzięki temu zdobyłam faceta, o którego starałam się przez dwa lata. Moja próby podrywu nie przynosiły rezultatów. Dopiero po zamówieniu rytuału, on zaczął stopniowo zwracać na mnie coraz większą uwagę. Po prawie 3 miesiącach od zakończenia rytuałów staliśmy się parą. Miałam dobre wyczucie, że będziemy do siebie pasować, ponieważ potrafimy się bardzo dobrze dogadywac i wspólny czas upływa nam bardzo mile. Pozdrawiam.

 • aleksa

  U mnie też zadziałał rytuał 10 dniowy. Zamówiłam nie licząc na jakieś wielkie rezultaty, a raczej po to, żeby mieć pewność, że zrobiłam wszystko co w mojej mocy, żeby odzyskać mężczyznę mojego życia. On zostawił mnie dwa miesiące przed zamówieniem rytuału i całkowicie zerwał kontakt. Myslałam, że nic już nie da się zrobić. Po rytuale spokojnie czekałam na efekty. Zaskoczyłam się pozytywnie. Po 5 tygodniach od zakończenia rytuałów on odezwał się do mnie i zaczęliśmy znowu spotykać się. Taki stan rzeczy trwał dosyć długo, ponieważ prawie 3 miesiące, ale po tym czasie on sam poprosił mnie o to, żebyśmy znowu byli razem. Jestem naprawdę zadowolona i polecam każdemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *