biała magia opinie,  Czarne Wesele opinie,  Oczyszczanie aury opinie,  Opinie o rytualistach,  Rytuał egipski opinie,  rytuał miłosny opinie,  Urok miłosny opinie

Spętania miłosne

Czy spętania miłosne są skuteczniejsze niż inne rytuały?

Każdy z nas inaczej reaguje na rozstanie z osoba na której mu zależało. Niektórzy potrafią skupić się na sobie i dość szybko dochodzą do siebie. Inni nie potrafią zapomnieć o tej osobie przez długi czas. Miłość to bardzo silne uczucie i pomimo tego, że jest piękne, ma też negatywną stronę. Jeśli nasze serce zostało raz zranione to ciężko jest później być tą samą osobą.

Jak już wspomniałam kazdy inaczej reaguje na rozstanie. Są tacy, którzy ucinają kontakt z byłym partnerem, unoszą się dumą i pomimo tego, że nadal zależy im na tej osobie nie odzywają się do niej. Są tacy, którzy chcą odzyskać byłego partnera. Jeśli należysz do tych osób to najpierw spróbuj z nim porozmawiać i wyjaśnić nieporozumienia. Być może rozstaliście się pod wpływem emocji i jest szansa na to, że jeszcze pogodzicie się. Jeśli normalne sposoby odzyskania partnera zawiodły, to możesz pomyśleć o magii miłosnej.

Czym jest magia miłosna? Magia miłosna polega na pracy z energiami. Podczas rytuału miłosnego, rytualista wytwarza energię, którą kieruje w konkretnym celu.

Jakie są to cele?

Magii miłosnej używa się w kilku celach. Podstawowym celem jest odzyskanie partnera z którym było się już w związku. Można też zastosować zaklęcie miłosne w celu zdobycia osoby z którą nigdy nie byliśmy w związku. Innymi zastosowaniami magii miłosnej są zaklęcia przyciągające powodzenie u płci przeciwnej, oraz zaklęcia przyciągające miłość.

Najbardziej powszechnymi i skutecznymi rytuałami miłosnymi są rytuały egipskie, spętania miłosne, oraz rytuały wiccańskie. Każdy z tych rytuałów różni się od siebie. Mowa tu o rekwizytach, oraz wypowiadanych zaklęciach.

W tym artykule przybliże dokładniej tematykę spętań miłosnych. Rytuały te były odprawiane od wieków w różnych kulturach. Podczas odprawiania spętań miłosnych, rytualista ma swobodny wybór rekwizytów i zaklęć, a więc używa tych z którymi pracuje mu się najlepiej. Niektórzy rytualiści specjalizują się w odprawianiu spętan miłosnych, ponieważ twierdzą, że dzięki swobodnemu doborowi rekwizytów i zaklęć mogą pracować z tymi, które sprawdzają się najlepiej. Dlatego, jeśli znajdziesz doświadczonego rytualiste, który ma w swoim dorobku odprawienie wielu spętań miłosnych możesz liczyć na świetne rezultaty.

Czy spętania miłosne mają skutki uboczne?

Nie. Spętania miłosne to bezpieczne rytuały, które nie mają skutków ubocznych. Osoba będąca pod wpływem spętania miłosnego zachowuje się normalnie i można stworzyć z nią szczęśliwy, oraz stabilny związek.

Mimo wszystko należy pamiętać o tym, żeby decyzja o skorzystaniu z magii miłosnej była przemyslana. Nie ma sensu rzucac uroku miłosnego na osobę, na której zalezy Ci obecnie, ale która może Ci się kiedyś znudzić. Podejmując decyzje o skorzystaniu z magii miłosnej musisz być pewna, że chcesz być z tą osobą na zawsze.

Please rate this

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *