biała magia opinie,  Oczyszczanie aury opinie,  Opinie o rytualistach,  Rytuały miłosne opinie,  spętania miłosne opinie,  Urok miłosny opinie,  Uroki miłosne opinie

Spętania miłosne moja opinie

Spętania miłosne są bardzo popularną formą magii miłosnej. Są stosowane od wieków. W jakich celach stosowane sa spętania miłosne?

-aby odzyskać partnera

-aby zdobyć uczucie osoby, z którą nie było się nigdy w związku

-aby polepszyć związek, jesli widzisz że ten związek ma się ku końcowi

Spętania miłosne uwazane są za skuteczne, aczkolwiek z tego co wyczytałam mogą zaistnieć skutki uboczne, które będą polegały na tym, że zachowanie partnera, którego odzyskamy będzie trochę sztuczne. Nie wiem ile w tym jest prawdy. Przypuszczam, że to wszystko zależy do rytualisty, który wykonuje spętanie miłosne. Jeśli ktoś jest doświadczony w odprawianiu rytuałów miłosnych, skutki uboczne nie powinny nastapić.

Czy spętania miłosne są bardziej skuteczne od innych rodzajów magii miłosnej?

Pisałam wyżej, że wszystko zalezy od skuteczności danego rytualisty. Ale generalnie rzecz ujmując, spętania miłosne uchodzą za skuteczne, a ich skuteczność jest porównywana z rytuałami egipskimi. Na koniec dodam, że z informacji które nabyłam, spętania miłosne warto łączyć z innymi rytuałami, takimi jak rytuały separacyjne, kiedy to chcemy odzyskać partnera, który jest już w innym związku. Jeśli ktoś posiada więcej informacji na temat spętań miłosnych, albo zamawiał u kogoś to zaklęcie, bardzo proszę o dodanie komentarza i podzielenie się swoją opinią.

Please rate this

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *