biała magia opinie,  Czarne Wesele opinie,  Oczyszczanie aury opinie,  Opinie o rytualistach,  Rytuał egipski opinie,  rytuał wiccański opinie,  Rytuały miłosne opinie,  spętania miłosne opinie

Czy rytuały miłosne są bezpieczne?

Zacznę od podstawowej kwestii, a więc omówienia, na czym dokładnie polega magia miłosna. A więc magia miłosna to praca z energiami. Rytualista podczas odprawiania uroków miłosnych ma za zadanie wytworzyć ogromną ilość energii i ukierunkowac ją w danym celu. Rytuały miłosne najczęściej odprawia się, aby odzyskać partnera, który nas zostawił, zdobyć uczucie osoby która nam się podoba od dłuższego czasu, zwiększyć powodzenie u płci przeciwnej. Istnieją też rytuały takie jak klątwa miłosna i rytuały odcięcia miłości.

Najbardziej znanymi rytuałami miłosnymi są klasyczne zaklecia miłosne, spętania miłosne, rytuały egipskie. Każdy z tych rytuałów znacznie różni się od siebie- mowa tu o sposobie odprawiania. Innych rekwizytów używa się odprawiając spętanie miłosne, a innych podczas rytuałów egipskich. Rytuały różnią się również zaklęciami, które wypowiada rytualista podczas magicznych sesji. Jak więc widać, magia miłosna ma wiele odgałęzień i jeśli chcesz, aby rytuał miłosny był skuteczny, musisz dobrze przemyśleć komu zlecić urok miłosny.

Jeśli chodzi o kwestię bezpieczeństwa rytuałów miłosnych, można stwierdzić, że rytuały są bezpieczne i nie mają skutków ubocznych. To co pisze na niektórych blogach, iż magia miłosna niesie za sobą wiele skutków ubocznych jest znacznie przejaskrawione.

Istnieje tylko jeden rytuał, który rzeczywiście jest niebezpieczny i może źle się skończyć. Mowa o rytuale voodoo. Taki rytuał odbiera wolną wolę danej osobie i może mieć długoterminowo negatywne skutki. Co gorsza- rytuał voodoo cięzko jest odwrócić. Dlatego jeśli chcesz skorzystać z magii miłosnej omijaj tego typu zaklęcia.

Please rate this

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *